Samochody używane
Zdjęcie główne

 

 

 

 

 

 

 otomoto

Salon samochodów używanych NIVETTE

 

 

Michał Domeracki

tel. 782 620 035

e-mail: michal.domeracki@nivette.pl 

 

Ryszard Hus

tel. 504 100 503

e-mail: ryszard.hus@nivette.pl 

 

Leszek Dolota

tel. 505 158 600

e-mail: uzywane@nivette.pl 

 

  

Finansowanie i Ubezpieczenia

 

Krystyna Dudziak

Specjalista ds kredytów i ubezpieczeń

tel.  22 509 66 23

ubezpieczenia@nivette.pl 

 

 

Leszek Dolota

Specjalista ds kredytów i ubezpieczeń

tel.  22 509 66 43

leszek.dolota@nivette.pl 

 

 

  • Oferujemy preferencyjne finansowanie w Santander Consumer Bank

 

 

Przeszukaj teraz naszą bazę danych pod kątem pojazdów, które spełniają Twoje kryteria. Sprawdź naszą ofertę i wybierz samochód dla siebie.,

 

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

 

Recepcja   22 509 66 00   recepcja@nivette.pl  
Sekretariat 22 509 66 09 sekretariat@nivette.pl
     
Mazda
Sprzedaż 22 509 66 24 salon.mazda@nivette.pl
Serwis 783 620 009 serwis.mazda@nivette.pl 
Ubezpieczenia 22 509 66 59 ubezpieczenia.mazda@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Nissan
Sprzedaż 22 509 66 72 salon.nissan@nivette.pl
Serwis 22 509 66 71 serwis.nissan@nivette.pl
Ubezpieczenia 22 509 66 09 ubezpieczenia.nissan@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Samochody Używane
22 509 66 21  782 620 035

michal.domeracki@nivette.pl 

ryszard.hus@nivette.pl 

504 100 503
 505 158 600 leszek.dolota@nivette.pl  
     
Części i Akcesoria
Sklep 22 509 66 31 sklep@nivette.pl 
     
Serwis Blacharsko Lakierniczy
oddział Lotnicza 22 509 66 17
503062677
szkody@nivette.pl 
oddział Góraszka 22 212 54 44

blacharnia@nivette.pl 
eStats error: Could not connect to database! (/estats/lib/core.class.php: 349)