PRZETARG III

 

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY.

 

Szczegóły w pliku PDF.  pdf

 

 


 

dot. PRZETARGU III

 

Etap projektu - zmiana sposobu użytkowania istniejącej hali na warsztat samochodowy z lakiernią oraz rozbudowa hali w miejscowości Góraszka gmina Wiązowna - wykonanie instalacji elektrycznej.

 

 

 

Z uwagi  na przesunięcie terminu odbycia się Sejmiku Województwa Mazowieckiego, od którego decyzji formalnych zależy rozpoczęcie przedmiotowego przedsięwzięcia,  uprzejmie informujemy że jesteśmy zmuszeni przesunąć rozstrzygnięcie przetargu do czasu odbycia się Sejmiku Wojewódzkiego i podjęcia przez niego stosownych uchwał. 

 

 


 

 

 

 

 

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEDMIOT

 

etap projektu zmiana sposobu użytkowania istniejącej hali na warsztat samochodowy z lakiernią oraz rozbudowa hali w miejscowości Góraszka gmina Wiązowna.

Przedmiotem zamówienia jest etap projektu - zmiana sposobu użytkowania istniejącej hali na warsztat samochodowy z lakiernią oraz rozbudowa hali w miejscowości Góraszka gmina Wiązowna.

 

Etap projektu będzie obejmował wykonanie instalacji elektrycznej.

 

Określenie zakresu i sposobu wykonania instalacji elektrycznej wskazane są w załącznikach do niniejszego zaproszenia, w formie tabelarycznej – Przedmiar.

PLIKI DO POBRANIA
plik Zapytanie ofertowe [PRZETARG III 1459 kB]
plik Umowa instalacja elektryczna [PRZETARG III 311 kB]
plik Wzór Gwarancji Bankowej [PRZETARG III 199 kB]
plik Przedmiar [PRZETARG III 131 kB]