thumbnail
Mazda

Obejrzyj nasz salon

 

W lutym 2010 roku otworzyliśmy salon Mazdy w Warszawie.

 

Jako autoryzowany dealer Mazdy w Warszawie zapewniamy wysoką jakość usług. Salon Nivette oferuje możliwość zakupu samochodu za gotówkę, lub zostawienia w rozliczeniu starego auta. Współpracując z bankami i firmami leasingowymi, zapewniamy atrakcyjne formy finansowania oraz usługi ubezpieczeniowe.Na uwagę zasługuje również kompleksowość oferowanych przez firmę usług - zapewniamy profesjonalny serwis blacharsko-lakierniczy, pomoc drogową, samochody zastępcze na czas trwania naprawy, a także sprzedaż oryginalnych części samochodowych.

Nivette to utytułowany, wielokrotnie nagradzany dealer samochodowy. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość świadczonych usług. Oferujemy możliwość odbycia bezpłatnej jazdy próbnej i sprawdzenia komfortu użytkowania samochodu.W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno znane modele cieszące się dużą renomą, jak i wszelkie nowości na rynku. Doskonała jakość, luksus, bezpieczeństwo, funkcjonalność i efektowny wygląd to niepodważalne atuty samochodów marki Mazda.

 

 

MAZDA NIVETTE

Lotnicza 3/5 przy Ostrobramskiej

 

04-192 Warszawa

 

 

 

Salon

 

Tel.: +48 22 509 66 24

 

E-mail: salon.mazda@nivette.pl 

 

 

 

Serwis

 

Tel.: +48 783 620 009

 

E-mail: serwis.mazda@nivette.pl 

 

 

 

www.nivette.mazda-dealer.pl 

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

 

Recepcja   22 509 66 00   recepcja@nivette.pl  
Sekretariat 22 509 66 09 sekretariat@nivette.pl
     
Mazda
Sprzedaż 22 509 66 24 salon.mazda@nivette.pl
Serwis 783 620 009 serwis.mazda@nivette.pl 
Ubezpieczenia 22 509 66 59 ubezpieczenia.mazda@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Nissan
Sprzedaż 22 509 66 72 salon.nissan@nivette.pl
Serwis 22 509 66 71 serwis.nissan@nivette.pl
Ubezpieczenia 22 509 66 09 ubezpieczenia.nissan@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Samochody Używane
22 509 66 21  782 620 035

michal.domeracki@nivette.pl 

ryszard.hus@nivette.pl 

504 100 503
 505 158 600 leszek.dolota@nivette.pl  
     
Części i Akcesoria
Sklep 22 509 66 31 sklep@nivette.pl 
     
Serwis Blacharsko Lakierniczy
oddział Lotnicza 22 509 66 17
503062677
szkody@nivette.pl 
oddział Góraszka 22 212 54 44

blacharnia@nivette.pl 
eStats error: Could not connect to database! (/estats/lib/core.class.php: 349)