Salon Nissan

 

 

 

 

 

Z początkiem maja 2016 roku sieć dealerów Nissana powiększyła się o nowy obiekt na rynku warszawskim – Centrum Samochodowe Nivette.

Ekspozycja samochodów marki Nissan obejmuje łączną powierzchnię 360 m2, rozmieszczoną na dwóch poziomach, zlokalizowaną w głównej siedzibie Grupy Nivette przy ul. Lotniczej 3/5 na Pradze-Południe.

 

Salon Nissan Nivette został zaaranżowany zgodnie z nową Koncepcją Sprzedaży Detalicznej Nissana, która swoją innowacyjnością i nowatorskim sposobem obsługi klienta doskonale wpisuje się w kanon standardów całej Grupy Nivette.

 

Nissan Nivette zapewnia kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, ubezpieczeń, finansowania, serwisu oraz napraw blacharsko-lakierniczych.

Prezes Grupy, Michał Nivette, powiedział: „Jestem przekonany, że nasze doświadczenie i renoma, a jednocześnie niekwestionowana pozycja na lokalnym rynku motoryzacyjnym oraz innowacyjność i bogata gama samochodów marki Nissan, zaowocują dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Jesteśmy zadowoleni z faktu rozpoczęcia współpracy z Nissan Sales CEE i mamy nadzieję, że wspólne zaangażowanie pozwoli obydwu stronom osiągnąć zakładany sukces na terenie prawobrzeżnej Warszawy i okolic.

 

NISSAN NIVETTE

Lotnicza 3/5 przy Ostrobramskiej

04-192 Warszawa

 

Salon

Tel.: +48 22 509 66 72

E-mail: salon.nissan@nivette.pl

 

Serwis

Tel.: +48 22 509 66 71

mob. +48 783 620 018

mob. +48 783 620 015

E-mail: serwis.nissan@nivette.pl

 

www.nissan.nivette.pl 

 

    

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

 

Recepcja   22 509 66 00   recepcja@nivette.pl  
Sekretariat 22 509 66 09 sekretariat@nivette.pl
     
Mazda
Sprzedaż 22 509 66 24 salon.mazda@nivette.pl
Serwis 783 620 009 serwis.mazda@nivette.pl 
Ubezpieczenia 22 509 66 59 ubezpieczenia.mazda@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Nissan
Sprzedaż 22 509 66 72 salon.nissan@nivette.pl
Serwis 22 509 66 71 serwis.nissan@nivette.pl
Ubezpieczenia 22 509 66 09 ubezpieczenia.nissan@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Samochody Używane
22 509 66 21  782 620 035

michal.domeracki@nivette.pl 

ryszard.hus@nivette.pl 

504 100 503
 505 158 600 leszek.dolota@nivette.pl  
     
Części i Akcesoria
Sklep 22 509 66 31 sklep@nivette.pl 
     
Serwis Blacharsko Lakierniczy
oddział Lotnicza 22 509 66 17
503062677
szkody@nivette.pl 
oddział Góraszka 22 212 54 44

blacharnia@nivette.pl 
eStats error: Could not connect to database! (/estats/lib/core.class.php: 349)