KARIERA Informacja

Chcesz dołączyć do naszego zespołu ?

Zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę w Grupie Nivette

Doradca Serwisowy

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa klientów serwisu -  doradztwo i diagnostyka problemów, prowadzenie kontaktów klienta z warsztatem
  • Doradzanie klientom w zakresie zakupu usług serwisowych, części zamiennych i akcesoriów.
  • Skuteczna koordynacja prac serwisowych i naprawczych oraz terminowego przygotowania samochodu do odbioru.
  • Praca na bazie danych klientów serwisowych (CRM).

DOŁĄCZ DO NAS, JEŻELI:

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy Serwisowego oraz kierunkowe wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
  • DOŚWIADCZENIE W MARCE NISSAN MILE WIDZIANE
  • Lubisz i potrafisz pracować aktywnie z klientem serwisu w oparciu o obowiązujące procedury
  • Łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować dobre relacje z innymi
  • Motoryzacja to Twoja pasja, znasz podstawy techniczne eksploatacji samochodu
  • Wytrwale, z zaangażowaniem dążysz do celu i realizacji planów
  • Masz żyłkę handlową, lubisz i potrafisz sprzedawać
  • Jesteś dynamiczny i chcesz aktywnie uczestniczyć w budowaniu zadowolenia Naszych klientów
  • Jesteś otwarty i masz chęć dalszego rozwoju zawodowego
  • Lubisz wygrywać indywidualnie i zespołowo
  • Potrafisz pracować zespołowo
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • Znasz praktycznie obsługę komputera i urządzeń biurowych

OFERUJEMY:

  • Program wdrożenia i szkolenia zapewniający szybką i skuteczną adaptacje w miejscu pracy
  • Rozbudowany program szkoleń technicznych i produktowych oraz rozwoju kompetencji
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie Nivette
  • System wynagrodzeń doceniający osiągane rezultaty
  • Dużą dawkę samodzielności i wyzwań oraz pracę w dynamicznym i otwartym zespole

CV prosimy wysyłać na rekrutacja@nivette.pl

Myjkowy ze znajomością polerowania samochodów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa Praga Południe
Opis stanowiska
  • mycie i dbanie o auta Klientów po usłudze serwisowej
  • polerowanie samochodów
Wymagania
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • stabilną pracę w zgranym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@nivette.pl w tytule wpisując MYJKOWY

Mechanik samochodowy

  • naprawy bieżące samochodów
  • wymiana części eksploatacyjnych
  • przeglądy okresowe

Wymagania
  • wykształcenie min. zawodowe
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • silna motywacja do pracy

Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobre warunki pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@nivette.pl  w tytule wpisując MECHANIK