Zapytanie o ofertę
Zdjęcie główne

Jeżeli jesteś zainteresowany samochodami marki Opel bądź Mazda lub szukasz samochodu używanego napisz do nas.

 

Odpowiemy na twoje zapytanie.

Formularz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nivette Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Lotnicza 3/5, 04-192 Warszawa moich danych osobowych w celu przedstawienia mi ofert dotyczących wybranego modelu samochodu lub podjęcia innych działań przed zawarciem umowy dotyczącej samochodu, w tym prowadzenia ewentualnych negocjacji.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nivette Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Lotnicza 3/5, 04-192 Warszawa moich danych osobowych w celach marketingowych, związanych z prowadzoną działalnością w zakresie promocji, sprzedaży i obsługi posprzedażnej pojazdów mechanicznych, części i akcesoriów.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Nivette sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie, ul. Lotnicza 3/5, 04-192 Warszawa informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Nivette sp. z o.o, z siedzibą w Warszawie, ul. Lotnicza 3/5, 04-192 Warszawa informacji handlowych drogą elektroniczną, w tym pocztą elektroniczną, na udostępniony przeze mnie adres elektroniczny, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

 

Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego warunki.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

 

Recepcja   22 509 66 00   recepcja@nivette.pl  
Sekretariat 22 509 66 09 sekretariat@nivette.pl
     
Mazda
Sprzedaż 22 509 66 24 salon.mazda@nivette.pl
Serwis 783 620 009 serwis.mazda@nivette.pl 
Ubezpieczenia 22 509 66 59 ubezpieczenia.mazda@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Nissan
Sprzedaż 22 509 66 72 salon.nissan@nivette.pl
Serwis 22 509 66 71 serwis.nissan@nivette.pl
Ubezpieczenia 22 509 66 09 ubezpieczenia.nissan@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Samochody Używane
22 509 66 21  782 620 035

michal.domeracki@nivette.pl 

ryszard.hus@nivette.pl 

504 100 503
 505 158 600 leszek.dolota@nivette.pl  
     
Części i Akcesoria
Sklep 22 509 66 31 sklep@nivette.pl 
     
Serwis Blacharsko Lakierniczy
oddział Lotnicza 22 509 66 17
503062677
szkody@nivette.pl 
oddział Góraszka 22 212 54 44

blacharnia@nivette.pl 
eStats error: Could not connect to database! (/estats/lib/core.class.php: 349)