PRZETARG XII

 

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY.

 

 

 

 

 

Szczegóły w pliku PDF.  pdf

 

 

Odpowiedź na zapytania tutaj

 

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT NA PRZEDMIOT

 

Przedmiotem zamówienia jest etap projektu - zmiana sposobu użytkowania istniejącej hali na warsztat samochodowy z lakiernią oraz rozbudowa hali w miejscowości Góraszka gmina Wiązowna.

 

Etap projektu będzie obejmował:

  1. Sprzedaż ramy naprawczej z systemem pomiarowym.
  2. Sprzedaż lutospawarki.
  3. Sprzedaż zgrzewarki i narzędzi blacharskich.
  4. Odsysacz elektryczny
  5. Dostarczenie i montaż elementów określonych powyżej.
  6. Przeprowadzenie szkoleń.

 

Zakres i sposób wykonania przedmiotu zamówienia, w szczególności wymagania, które muszą spełniać urządzenia, wskazane są w załączniku do niniejszego zaproszenia – Wymagania techniczne.

 

Oferty należy składaćdo 29 września 2015 r.

 

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

 

Recepcja   22 509 66 00   recepcja@nivette.pl  
Sekretariat 22 509 66 09 sekretariat@nivette.pl
     
Mazda
Sprzedaż 22 509 66 24 salon.mazda@nivette.pl
Serwis 783 620 009 serwis.mazda@nivette.pl 
Ubezpieczenia 22 509 66 59 ubezpieczenia.mazda@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Nissan
Sprzedaż 22 509 66 72 salon.nissan@nivette.pl
Serwis 22 509 66 71 serwis.nissan@nivette.pl
Ubezpieczenia 22 509 66 09 ubezpieczenia.nissan@nivette.pl
Księgowość 22 509 66 52 janina.radoch@nivette.pl 
     
Samochody Używane
22 509 66 21  782 620 035

michal.domeracki@nivette.pl 

ryszard.hus@nivette.pl 

504 100 503
 505 158 600 leszek.dolota@nivette.pl  
     
Części i Akcesoria
Sklep 22 509 66 31 sklep@nivette.pl 
     
Serwis Blacharsko Lakierniczy
oddział Lotnicza 22 509 66 17
503062677
szkody@nivette.pl 
oddział Góraszka 22 212 54 44

blacharnia@nivette.pl 
PLIKI DO POBRANIA
plik Zapytanie ofertowe [zapytanie ofertowe 1575 kB]
plik Wymogi Techniczne [wymogi techniczne 176 kB]
plik Umowa etap XII [umowa etap XII 340 kB]